Takip Edin:

Puma Sistem Telekomünikasyon Ürünleri Hakkımızda

Puma Sistem; Yerel Alan Ağları (LAN), Yapısal Kablolama (SCS), Network Güvenliği, Data Center, Veri Depolama Sistemleri (SAN), Telefon Santralleri (PABX), ve IP Tabanlı Akıllı Bina Çözümleri (IP Based ULV Systems) konularında uluslararası standartlara uyumlu, katma değerli, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, bilişim teknolojileri ve telekomünikasyon altyapısı alanında end to end (uçtan uca) çözümler sunar.

Puma Sistem, yapısal kablolamayı uluslar arası standartlara uygun olarak Türkiye'de ilk uygulayan firmalardan biridir. Fiber Optik, Data, Telefon, Enerji alt yapısı ve gelişen teknoloji üzerinde Sistem Odası kurulumları ile doğa dostu Data Center'lar oluşturan anahtar teslimi çözümler sunmaktadır.

Puma Sistem

Firmamız, network ve kablolama alanlarına yönelik danışmanlık, tasarım ve ürün çözümleri konusunda hizmet veren sektörün değerli bilişim şirketlerinden biridir.

Çalışmalarımızı özellikle network ve data center projelerinin bütün ihtiyaçlarını tek noktada çözmeyi hedefleyerek, iş ortaklarımızın danışmanlıktan, çözüme; tasarımdan, uygulamaya; projelendirmeden sistem bakımına kadar ideal performansı en uygun bütçeye uyarlamaktayız.